E mërkurë, 22 Maj, 2024

Reagimi i shpejtë i nënës bëri që fëmija i saj të mos përfundojë në spital

- Advertisement1-

Nikki Jurcutz zbuloi një hile në profilin e saj në Instagram tinyheartseducation që të gjithë prindërit duhet ta dinë.


Gjegjësisht, një bizele ngeci në vrimën e hundës së djalit të saj të vogël.

- Advertisement -

Falë reagimit të saj të shpejtë, të cilin ajo e quajti “puthja e nënës”, ajo shmangu të birin që të shkonte në spital dhe zgjidhi me sukses problemin.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...