E diel, 21 Prill, 2024

Qesharake: Momenti kur qeni prish videon romantike të çiftit /VIDEO

- Advertisement1-

Video romantike e një çifti me në sfond perëndimin e diellit u kthye në video komike, kur një qen shkoi te aparati celular i vendosur në tokë dhe urinoi mbi të.


Çifti amerikan kishte vendosur të bënte një video të bukur në bregdet dhe pasi gjeti këndin perfekt, nguli në rërë telefonin dhe e vuri në regjistrim.

- Advertisement -

Por, në këtë moment, një qen vjen në skenë dhe shkon te celulari.

Pasi e nuhat, i urinon sipër, duke prishur kështu videon romantike.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...