E enjte, 22 Shkurt, 2024

Qeni nuk i reziston muzikës, fillon të vallëzoj në një dasmë në Turqi

- Advertisement1-

Edhe qentë dinë të vallëzojnë.


Kjo u dëshmua gjatë një dasmë në një qytet turk, Denizli, kur kafsha filloi të vallëzonte në ritmin e muzikës.

- Advertisement -

Ato momente të qenit duke luajtur me ritmin e muzikës janë pasqyruar në rrjetet sociale.

Shikoni videon e mëposhtme dhe jepni mendimin tuaj rreth vallëzimit të qenit.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...