E martë, 16 Prill, 2024

Shikoni si qeni shqetësohet kur pronari i shtëpisë i pastron lodrat / VIDEO

- Advertisement1-

Një qen i përkëdhelur në Kinë u shfaq jashtëzakonisht i shqetësuar duke parë lodrat e tij që pastroheshin nga pronari i shtëpisë.

Qeni dy-vjeçar i quajtur Portokalli duket i shqetësuar me vetulla të rrudhura ndërsa shikonte me kujdes pronarin e saj duke larë lodrat.

- Advertisement -

“Qeni madje u përpoq të merrte figurat e mbushura në vaskë sikur donte të parandalonte që gruaja të dëmtonte lodrat”, tha pronari për MailOnline, shkruan Kids of Kosova.

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...

Sfida matematikore: Gjeni numrat në mënyrë që çdo trekëndësh dhe vijë horizontale të përmbajë numrat nga 1 deri në 9

Shumë prej jush do të thonë se matematika është shumë e mërzitshme dhe e...