E hënë, 22 Korrik, 2024

Qeni i shtëpisë kafshoi për vdekje fëmijën 11-ditësh, postimi prekës i nënës së tij përlot botën

- Advertisement1-

Postimi në rrjete sociale të një nëne për fëmijën e saj që u kafshua për vdekje nga qeni i familjes ka përlotur një botë të tërë. I vogli Elon u dërgua me urgjencë në spital, pasi qeni i shtëpisë Chow Chow iu vërsul të dielën.

Vogëlushi fatkeqësisht nuk mundi t’i mbijetonte plagëve të marra dhe humbi jetën pak çaste më vonë. Mamaja e tij 27-vjeçe, Abigail Ellis, u arrestua nga policia së bashku me të fejuarin e saj 35-vjeçar Stphen Joynes.

- Advertisement -

Çifti fillimisht u akuzua për vrasje të rëndë nga pakujdesia, por disa ditë më vonë u liruan me kusht, shkruan “The Sun”. Ellias së fundmi ka postuar në rrjete sociale një foto të djalit kur ishte vetëm 11 ditësh, e krahas fotos ka shkruar: “Foshnja jonë e mrekullueshme”.

  

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...