E mërkurë, 22 Maj, 2024

Qeni i frikëson për vdekje disa persona brenda një tende, nga frika njëri sa bie në zjarr

- Advertisement1-

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale është bërë virale.


Disa njerëz derisa po qëndronin brenda një tendë, hynë brenda një qen i cili tmerron ata, dhe nga frika një person thuajse bie në zjarr.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...