E diel, 21 Prill, 2024

Qeni hero, shikoni si e shpëton vogëlushin të bie në pishinë

- Advertisement1-

Qeni jo rrallë herë bëhet hero për persona të ndryshëm, dhe është tejet bujar ndaj familjeve ku qëndron, duke i ruajtur si sytë e ballit.


Kështu ka ndodhur në një rast, ku një fëmijë i vogël derisa luan pranë një pishine dhe rrezikon të bie në të, qeni shkon dhe e shpëton që të mos bie, shkruan KidsofKosova.net.

- Advertisement -

Video është bërë virale:

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...