E martë, 21 Maj, 2024

PROMO/ VIDEO – Emisioni i 1 “Shqip Art” me Ejza Hoxha – I ftuar Olsi Sherifaj

- Advertisement1-

Nga nesër ( e shtunë)  në Kids of Kosova (www.kidsofkosova.net) fillon emisioni javor “Shqip Art” me prezantuesen e njohur nga Shqipëria, Ejza Hoxha.

Prezantuesi Olsi Sherifaj, është i ftuari i parë i Ejzas, i cili do të flasë për karrierën e deritanishme dhe planet për të ardhmen.

- Advertisement -

Intervista do të mund ta ndiqni nga ora 20:00 në faqen në Facebook të Kids of Kosova si dhe në kanalin tonë në Gjirafa.

Më poshtë PROMO:

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...