E enjte, 22 Shkurt, 2024

Programi i ri i Ardit Gjebresë bën bashkë fëmijët dhe mamatë

- Advertisement1-

Programet me protagonistë fëmijët duket se garantojnë sukses. E kur vjen puna tek suksesi e shikueshmëria, Ardit Gjebrea nuk të fal.


Këtë sezon të ri, në “E diela shqiptare”, rubrika më e re do të bëjë bashkë nënat dhe fëmijët e tyre, ku çdo të diel fëmijët do të jenë në garë me njëri-tjetrin dhe përballë tyre do të jenë mamatë.

- Advertisement -

Ato nuk do të jenë të pranishme vetëm si publik, por dhe si mbështetëset e tyre më të mëdha, duke qenë po ato që do të bëjnë dhe vlerësimet.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TV KLAN (@rtvklan)


Rubrika e re quhet “Mam, po ti?”, ndërsa për detajet e tjera do të na duhet të presim këtë të diel, atëherë kur rubrika do të prezantohet për herë të parë tek publiku.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...