E mërkurë, 22 Maj, 2024

Profesoresha e matematikës Teuta Zogjani nderohet me mirënjohje

- Advertisement1-

Gjimnazi i shkencave shoqërore “Ahmet Gashi” në Prishtinë i ka ndarë mirënjohje profesoreshës së matematikës Teuta Zogjani.

Kjo mirënjohje i është ndarë me rastin e kalimit të saj si mësimdhënëse në gjimnazin “Sami Frashëri”.

- Advertisement -

Njoftimi i shkollës:

Sot shkolla jonë i ndau mirënjohje profesoreshës së matematikës Teuta Zogjani.

Kjo mirënjohje i është ndarë me rastin e kalimit të saj si mësimdhënëse në gjimnazin “Sami Frashëri”.

- Advertisement -

Shkolla jonë shpreh mirënjohje dhe falenderim për punën dhe angazhimin që ajo ka bërë për suksesin e nxënësve të shkollës sonë!

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

PREKËSE: “E lashë shkollën sepse nuk kisha para ta paguaja”

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 po shijojnë ditët e fundit në shtëpinë...

Pensionohet veterania e arsimit në Mitrovicë, Shahë Salihu

Shkolla e mesme e mjekësisë në Mitrovicë, "Dr. Xheladin Deda", ka njoftuar se sot...

Karakteristikat e një personi me IQ më të lartë se mesatarja

Po sikur t’ju themi që shkenca ka vërtetuar pikërisht të kundërtën? Herës tjetër që do...

Behar Abdullahu, arsimtari i Gjeografisë nga Podujeva që nisi punën në arsim para 7 vitesh

Shkolla "Hamit Sejdiu" në Kërpimeh të Podujevës ka prezantuar mësimdhënësin e radhës. Së fundmi ka...