E diel, 21 Prill, 2024

Princesha dhe princat do ta zbukurojnë pemën e gjyshes ‘online’

- Advertisement1-

Traditat e pushimeve vjetore në fundvit në familjen Middleton duket se do të zhvillohen ‘online’ kësaj here.

Carole Middleton, nëna e Kate dhe Pippa Middleton ka zbuluar me anë të një postimi në llogarinë e saj në ‘Instagram’ se një nga aktivitetet e preferuara të familjës, atë të zbukurimit të pemës së Krishtlindjeve do ta realizojnë ndryshe këtë vit.

- Advertisement -

“Ne mund të mos jemi në gjendje të bashkohemi, por, pas një viti si 2020, duhet të kujtojmë se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme këtë Krishtlindje. Për mua, ajo që ka vërtet rëndësi është që familja ime të ndihet e lidhur. Unë normalisht i lejoj nipërit dhe mbesat e mia të më ndihmojnë të zbukurojnë pemën. Këtë vit, unë do t’i kërkoj me thirrje video për të vendosur se cili zbukurim duhet të vendoset në pemë me anë të një videoje e cila do të na lidhë bashkë”, ka shkruar mamaja e Kate në llogarinë e saj.

Nipërit dhe mbesat e saj, Princ George, Princesha Charlotte, Princ Louis do ta ndihmojnë gjyshen ta dekorojë pemën e Vitit të Ri nga ekrani i kompjuterit, marrë shkas nga pandemia ‘Covid-19’.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Party Pieces (@partypieces)

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...