E hënë, 26 Shkurt, 2024

Prekëse: Momenti kur policët u blejnë çorape dhe këpucë fëmijëve që lypin

- Advertisement1-

Një video e shpërndarë nga mediat greke e disa efektivëve të policisë duke u dhuruar çorape dhe këpucë një prindi që po lypte bashkë me tre fëmijët e tij po bën xhiron në mediat e vendit fqinj.


Në momentin që i pastrehi u ka kërkuar ndihmë, efektivët shkojnë në një dyqan dhe blejë çorape dhe këpucë.

- Advertisement -

Veçanërisht prekës është momenti kur burri, i habitur nga lëvizja e policisë, merr dhe provon “dhuratën” e tyre. Më pas qytetari i pastrehë shkon në supermarket, ku policët i thanë të merrte çfarë të donte dhe ai mori qumësht dhe ujë për tre fëmijët e tij.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...