E martë, 23 Korrik, 2024

Policja vrapon me gjithë forcën për të shpëtuar 4-vjeçaren

- Advertisement1-

Momenti emocionues dhe prekës kur policja amerikane vrapon nëpër sheshin e New Yorkut, duke mbajtur në kraharor 4-vjeçaren e cila ishte qëljuar në dorë ka arritur të kapet nga kamerat.

Policja vrapon me gjithë forcën e saj për ta dërguar sa më parë në autaambulanc vogëlushen.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...