E diel, 19 Maj, 2024

Policja kontrollon trafikun me foshnjën në krahë – pamjet bëhen virale

- Advertisement1-

Në një video që është bërë virale në mediat sociale, një police në Chandigarh u pa duke kontrolluar trafikun me foshnjën e saj në krahë.


Një video e një polici që kontrollon trafikun në rrugët e Chandigarh, Indi, me foshnjën e saj në krahë ka lënë internetin të ndarë.

- Advertisement -

Klipi i shkurtër është bërë viral në mediat sociale, me disa që shprehin shqetësim të thellë në lidhje me “mungesën e mbështetjes për kujdesin e fëmijëve”, transmeton Telegrafi.

Raportet sugjerojnë që videoja u filmua nga një udhëtar dhe më pas u shpërnda në Twitter, pas së cilës u bë virale.

Priyanka, policja në video, u pa duke rregulluar trafikun ndërsa mbante fëmijën e saj në krahë.

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...