E enjte, 20 Qershor, 2024

Poem është rritur aq shumë sa i dalin këmbët nga shtrati

- Advertisement1-

Mëngjesin e sotëm, Xheraldina Vula e ka nisur me një foto të mbesës që nuk është më dhe aq e vogël, por është rritur e po bëhet një zonjushë e vërtetë.


Me një moment ku këmbët e Poem janë jashtë krevatit, Xheraldina ka treguar se vajza është rritur edhe më shumë.

- Advertisement -

“Na dalin këmbët nga shtlati she jemi lit #zhemla #duqja #gullumuqja #shpiltukja #♥️ @poemvula”, ka shkruar Xheraldina në foton Poem. Edhe pak kohë dhe Xheraldina do të ndajë shëtitjet më të bukura me vajzën që do të ecë nëpër shtëpi e kudo tjetër e deri në atë moment nuk do të na mungojë ndonjë foto a video e ëmbël po aq sa kjo e sotmja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by xheraldina (@xheraldina)

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...