E martë, 23 Korrik, 2024

Peshkaktarit i ndodh e papritura, aligatori filloi ta ndjek

- Advertisement1-

Një peshkatar nga Florida u bë pre kur një aligator filloi ta ndiqte në Everglades.

Tommy Lee mendoi se do të vdiste më 8 maj dhe përvoja e tij tronditëse u filmua nga një aparat fotografik GoPro. 22-vjeçari u filmua duke peshkuar në mbrëmje kur një aligator mbi tre metra u shfaq në breg.

- Advertisement -

Kur ai u përpoq të tërhiqej, alligatori filloi ta ndiqte.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...