E martë, 23 Korrik, 2024

Përjetë në lëkurë: VIP-at shqiptarë që kanë bërë tatuazh fëmijët e tyre

- Advertisement1-

Elgit Doda ka vendosur të bëjë tatuazh në krah një moment shmë të ëmbël me vogëlushin Krid.

Ai ka bërë tatuazh një prej fotove që e ka ndarë dhe me ndjekësit në ‘Instagram’, ku shfaqet gjatë perëndimit të diellit me të birin në krahë.

- Advertisement -

Loredana dhe Mozzik kanë bërë tatuazh vajzën e tyre, Hanën. Loredana ka shkruar emrin e vogëlushes ndërsa Mozzik ka bërë portretin e saj ëngjëllor.
 

Bora Zemani ka pikturuar dy flokë dëbore të cilat përfaqësojnë atë dhe djalin e saj Arborin, pasi të dy emrat e tyre përmbajnë fjalën borë. Moderatorja ka treguar pak kohë më parë se Arbor është emocionuar kur e ka parë tatuazhin.

Sapo Ajka erdhi në jetë, Bes Kallaku bëri një tatuazh mjaft domethënës për të bijën: “O lule e bukur e gjakut tim.” Besi ka rrëfyer se kjo është një shprehje arbëreshe dhe shumë e goditur.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...