E diel, 21 Prill, 2024

Përdoruesja në TikTok tregon se si gjeti një bodrum sekret në shtëpinë e saj

- Advertisement1-

Një përdoruese i aplikacionit TikTok tha se zbuloi një bodrum për të cilin nuk kishte njohuri që ishte në shtëpi, dhe përdoruesit e tjerë e krahasuan zbulimin me komplotin e një filmi horror.


Në video – e cila u publikua nga përdoruesja @abi_mia14 në maj – ajo çon shikuesit në një dollap magazinimi poshtë një shkalle ku dyshemeja është hequr, duke zbuluar një vrimë dhe shkallë të errët.

- Advertisement -

Pasi eci nëpër shkallë, përdoruesja zbulon se bodrumi është i mbushur me posterë të grisur dhe rafte të mbushura me pluhur.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...