E diel, 14 Prill, 2024

“Për ty po flas” – Një duet fantastik nga Edi Sopa dhe Luela Rexhepi

- Advertisement1-

Në muzikë bashkëpunimet mes këngëtarëve janë jashtëzakonisht të pëlqyera.

Jo vetëm këngëtarët e mëdhenj të estradës shqiptare, por edhe këngëtarët më të vogël në moshë, pra për fëmijë kanë nisur të bëjnë këtë gjë.

- Advertisement -

Dy ndër këngëtarët më të pëlqyer për fëmijë Edi Sopa dhe Luela Rexhepi së fundmi kanë realizuar një këngë duet me titull “Për ty po flas” (Cover), shkruan Kids of Kosova.

Me të vërtetë një interpretim i jashtëakonshëm dhe një këngë që do të pëlqehet jashtëzakonisht shumë nga publiku.

I urojmë shumë suksese Edit dhe Luelas. (Kids of Kosova)

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...