E enjte, 22 Shkurt, 2024

Pas 11 fëmijëve, ky çift po presin të vijë në jetë fëmija i 12 i tyre

- Advertisement1-

Një çift nga Meksiko janë në pritje të fëmijës së 12.


Courtney, 37 vjeç dhe Chris Rogers, 33 vjeç , nga New Mexico kanë 11 fëmijë, dhe shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të 12.

- Advertisement -

Dyshja thonë se nuk e kishin parashikuar të kishin një familje kaq të madhe.

Fëmijët donin ‘vetëm një më shumë’ në mënyrë që të mund të ishin si tek komedia “Cheaper By The Dozen”.

- Advertisement -

Fëmija i saj i 12 do të vijë në mars të vitit tjetër, atëherë kur fëmija i saj më i madh do të mbush plot 12 vite jetë

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...