E diel, 14 Korrik, 2024

Paradoksi i jetës – një interpretim i shkëlqyer nga Eglis Toska / VIDEO

- Advertisement1-

Si 9-vjeçar ka fituar disa çmime të ndryshe, dhe ka marrë pjesë në shumë aktivitete. E ka të qartë se kur të rritet do të bëhet një aktor i njohur.

Dhe nëse e dëgjoni me vëmendje interpretimin e bërë së fundmi me “Paradoksi i jetës”, do të bindeni se Eglisi sigurt do të bëhet një aktor i shkëlqyer, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

 

 

Eglis Toska, 9-vjeçari nga fshati Shtermen i Cerrikut që ëndërron të bëhet aktor

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...