E diel, 21 Prill, 2024

Pamjet dramatike kur dy vëllezërit e motrat shpëtojnë një grua që po mbytej në deti / VIDEO

- Advertisement1-

Dy vëllezër  dhe dy motra australiane yje të surfit kanë shpëtuar një grua e cila ishte drejt mbytjes.


Në videon e publikuar nga “Daily Mail”, shihet se si vëllezërit dhe motrat australiane të yjeve të surfit Tyler, 27 vjeç dhe Mikey Wright, 24 vjeç, bënë një shpëtim të përbashkët të një gruaje në deti e cila përfshi në shkëmbinjtë nënujorë në plazhin Ke Iki në Hawaii në prag të Vitit të Ri, shkruan Kids of Kosova.

- Advertisement -

Për më tepër shikoni videon:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...