E hënë, 26 Shkurt, 2024

Pamje: Vajza siriane s’i ndahet gruas që i ngjan me nënën e vet

- Advertisement1-

Një faqe në Facebook ka publikuar një video, ku thuhet se shihet një vajzë e vogël që shet faculeta, për të cilën thuhet se është refugjate siriane.


Në video, vajza e vogël shihet duke qarë dhe duke mos iu ndarë një gruaje, ndonëse një polic mundohet ta qetësojë.

- Advertisement -

Më vonë, vajza vendoset në veturën e policisë që largohet nga vendi i ngjarjes.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...