E diel, 14 Korrik, 2024

Pamje të lezetshme: Shikoni si gëzohet macja kur përjeton për herë të parë borën / VIDEO

- Advertisement1-

Reshjet e borës ditëve të fundit kanë zbukuruar shumë shtete të botës.

Dhe kjo më së shumti si zakonisht gëzon fëmijët. Por një video e publikuar nga “Daily Mail”, tregon se si edhe një mace gjashtë muajshe në Kanada përjetoi reshjet e saj të para të borës.

- Advertisement -

Macja  shihet paraprakisht duke u futur në akull …

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...