E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Pamje qesharake: Dashi ‘bëhet nervoz me kovën, shikoni sa i vendosur është ta thyejë atë

- Advertisement1-

Një dash është filmuar në mënyrë të përsëritur duke u përplasur me një kovë në një fermë në New South Wales, Australi.


Pamjet qesharake, të ngarkuara në rrjetet sociale, fillojnë me dashin që “sulmon” kovën e zezë në një fushë nga një distancë e afërt

- Advertisement -

Ai tërhiqet për pak kohë prapa, dhe pastaj vrapon me forcë në drejtim të objektit për herë të dytë.

Pamjet janë marrë nga Jobe Goman, një fermer me qendër në Manilla, në NSW rajonale.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

E jashtëzakonshme: 39-vjeçari boshnjak flet 73 gjuhë

Muhamed Mešić është një njeri me talent të jashtëzakonshëm gjuhësor që flet më shumë...

4 elementet më të rëndësishme për karrierë

Udhëheqësi duhet të jetë gjithnjë i përgjegjshëm për të ndërtuar marrëdhënie kuptimplotë dhe të...

Një ilustrim që ka habitur dashamirët e enigmës: A mund ta gjeni pjesën që përshtatet në piramidë?

Disa enigma janë të lehta për t’u zgjidhur, por disa janë krijuar për t’ju...

Hyn në fuqi rregullorja e re e BQK-së: Nga sot bankat nuk do të mund t‘i “vjelin” qytetarët

Nga sot të gjithga bankat , janë të obliguara që t‘i ju mundësojnë qytetarëve...