E diel, 14 Prill, 2024

Pamje: Një grua ia vjedh nga dora qenin kujdestarit dhe ik me veturë

- Advertisement1-

Një grua në Shtetet e Bashkuara është incizuar duke ia vjedhur nga dora qenin një kujdestari dhe duke ikur pastaj me veturë.

Cody Wood tha se ishte duke e shëtitur qenin e shokut të tij, të quajtur Noodle, në Las Vegas të mërkurën e kaluar, kur një grua u ndal me veturë, doli prej saj dhe filloi të bërtiste me zë të lartë, duke thënë se qeni që po e mbante në dorë burri ishte i saj.

- Advertisement -

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...