E mërkurë, 22 Maj, 2024

Pamje interesante: Shikoni si maca nuk e lë të fle pronaren e saj / VIDEO

- Advertisement1-

Një grua e cila ndihen e lodhur mundohej të flinte.


Por atë siç duket nuk e ka lënë të bëjë njësy gjumë macja e saj.

- Advertisement -

Kamerat kanë kapur pamje të shkëqyera që tregojnë si një mace e quajtur Xhenxhefil nuk e lë të fle pronaren e saj, duke u përpjekur për orë të tëra për të tërhequr vëmendjen e saj, shkruan Dail Mail, transmeton Kids of Kosova.

Video me pamje të shkëqyera:

 

- Advertisement -

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...