E premte, 19 Prill, 2024

Pamje fantastike: Shikoni si luan kali në dëborë / VIDEO

- Advertisement1-

Reshjet e borës nuk gëzojnë siç duket vetëm fëmijët.

Një video e publikuar nga “Daily Mail” tregon si një kali është ngazëllyer tejmase në borë, shkruan kidsofkosov.net.

- Advertisement -

Një kalë i madh zhytet plotësisht në dëborë ndërsa me gëzim luan në mot të ftohtë.

 

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...