E hënë, 26 Shkurt, 2024

Pak para se të vijë në jetë, Marina Vjollca zbulon gjininë e fëmijës

- Advertisement1-

Zërat për gjininë e fëmijës kishin pak kohë që kishin dalë, edhe ndonjë koment specifik në llogarinë e Marinës kishte nisur të ngacmonte, por tani e konfirmoi vetë moderatorja. Do të jetë një vajzë, një picirruke.

Pak minuta më parë, Marina ka postuar në llogarinë e saj dy foto, nga një dhomë tipike vajzash, e veshur me ngjyrën tipike të tyre.

- Advertisement -

“Mezi po të presim picirrukja jonë”, – shkruan Marina duke zbuluar kështu se bekimi i parë i saj dhe i Getit do të jetë një vajzë.

Urimet në adresë të saj kanë vërshuar nga miqtë virtualë, të cilët tashmë kanë nisur aludimet për emrin. E kanë vendosur ç’emër do të mbajë picirrukja?

Ndonëse në javët e fundit të pritjes së ëmbël, Marina vijon të jetë në krye të punës, çdo të shtunë në ekranin e Tv Klan me ‘Klanifornia’.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...