E hënë, 26 Shkurt, 2024

Orinda Huta zbulon se çfarë i tha të bijës kur e pa për herë të parë

- Advertisement1-

Moderatorja Orinda Huta dhe producenti Turjan Hysko u bënë prindër për herë të parë në korrik të këtij viti.


Ata mirëpritën në jetë një vajzë që e pagëzuan me emrin Atara dhe ndajnë shpesh momente nga përditshmëria e tyre.

- Advertisement -

Së fundmi, Orinda ka realizuar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram, ku u është përgjigjur fansave të saj. Një prej ndjekësve e ka pyetur Orindën: “Çfarë provove kur e pe për herë të parë?” Kësaj pyetjeje ajo i është përgjigjur: “Më shpërtheu zemra, falenderoja Zotin për këtë mrekulli dhe Atares i thash, ku i gjete këto flokë moj dashuri? Kurr nuk mendoja që do kisha një bebe me flokë.”

Nga ana tjetër kujtojmë se këtë të diel Orinda u rikthye në ekran me emisionin e saj “Jo vetëm modë”.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...