E mërkurë, 24 Korrik, 2024

Orinda Huta emocionon me mesazhin e saj në ditët e fundit të shtatzënisë

- Advertisement1-

Orinda ka publikuar disa imazhe në rrjete sociale.


Moderatorja Orinda Huta ka pak kohë që ka konfirmuar se po bëhet nënë për herë të parë, shkruan lajmi.net.

- Advertisement -

Ajo tanimë ka bërë të ditur edhe gjininë e fëmijës, e cila do të jetë një vajzë. Orinda është mjaft aktive në rrjete sociale ku ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj dhe njëjtë ka vepruar së fundi.

Ajo publikoi disa fotografi ku u shfaq me rroba gjumi, grim të bukur dhe flokë të lagura teksa theksonte edhe barkun e rrumbullakosur.

“Lavdi Zotit per kete bekim! E kam shijuar kete pritje te embel? Patjeter qe po dhe i lumturohem ende cdo momenti qe ajo leviz brenda meje. I kam shijuar kaq shume momentet tona bashke e vogla ime A. Lutem per secilen prej jush qe eshte ne pritje por edhe ato qe e deshirojne. Zoti eshte i mire! Ai do t’i pergjigjet lutjeve tuaja!”, u shpreh Orinda në mbishkrimin e fotografive.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vajzë apo djalë? 9 mënyra si të zbuloni gjininë e bebit tuaj ende pa bërë ekon te mjeku

Në përgjithësi, gratë shtatzëna shtojnë në peshë, por vendi ku shkojnë kilet e tepërta...

Tremujori i dytë i shtatzënisë: Karakteristikat dhe zhvillimi i foshnjës tuaj

Zhvillimi i foshnjës në tremujorin e dytë të shtatzënisë është i mahnitshëm! Jo vetëm që...

Kalciumi një nga vitaminat esenciale për t’u përdorur gjatë shtatzënisë

Acidi folik, hekuri e kalciumi janë tre nga llojet përbërese të vitaminave prenatale. Këto...

Ky shtet ndalon abortin me ligj. 3 rastet e vetme kur e lejon

Guvernatori i Oklahomas Kevin Stitt firmosi të mërkurën ligjin e ndalimit më të rreptë...