E diel, 14 Prill, 2024

Orgesa Xhaka niset drejt Turqisë për të gjetur shërim

- Advertisement1-

Orgesa Xhaka niset drejt Turqisë për të gjetur shërim

Këtë lajm e bëri të ditur vetë Ariani, prindi i vajzës, përmes një postimi në facebook ku me këtë rast shkroi:

- Advertisement -

“Te gjitheve Ju familjar,miq e dashamire ju falenderoj nga zemra nga familja Xhaka per pergjigjjen e juaj ne keto kohera te veshtira por shume domethense per neve dhe Orgesen per kontributin e dhene te pa kursyer per sherimin e saj ne Turqi! Zoti ju shperbleft per secilin cent te dhene!??Me ndihmen e juaj une se paku nuk kam telashe financiare ne keto qaste.
Sonte pas mesnate vajza ime po niset per Turqi e shoqeruar me nenen e saj!
Perjetsisht falenderues Ari!”

“Mitrovica Sot” i uron shërim vogëlushes dhe i falenderon të gjithë ata që ndihmuan dhe kontribuan pa dallim.

Zoti ju shpërbleftë me të mira!?
Orgesa të presim të na kthehesh shpejt duke buzëqeshur❤

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...