E martë, 21 Maj, 2024

Obamat, familje kopertinash, ish-presidenti rrëfen jetën e të bijave

- Advertisement1-

Të rritesh në sytë e të gjithë botës, në Shtëpinë e Bardhë, e rrethuar nga shërbimet sekrete, nuk është aspak e lehtë.

As për vajzat e ish-presidentit Barack Obama, ka qenë njësoj. Ato shfaqen në një foto ekskluzive për ‘People’, vite pasi babai i tyre la pushtetin.

- Advertisement -

Të dyja të bukura dhe të rritura, Malia dhe Sasha duket se kanë raport shumë të ngushtë me njëra-tjetrën dhe familjen.

Vetë Obama shprehet se dy vajzat e tij janë si shoqe të ngushta dhe fakti që janë rritur në Shtëpinë e Bardhë ka ndikuar edhe më shumë në konsolidimin e këtij raporti.
Pandemia i ka detyruar edhe Malian me Sashën që leksionet t’i ndjekin online, kështuqë familja ka kaluar më shumë kohë së bashku muajt e fundit.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Inteligjent, lind apo bëhesh? Ja çfarë thotë shkenca

humica e njerëzve e shikojnë trurin si të mistershëm. Ata nuk kanë shumë njohuri...

Gëzim Morina është studenti nga Kamenica, që krahas studimeve për megatronikë, ka dhe një pasion për aeroplan

I riu nga Kamenica ka kohë që krijoi aeroplanin e tij ‘Air Kosova’, ndërkohë...

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...