E premte, 19 Prill, 2024

Nxënësja 9 vjeçare, rrëshqet mbi 40 herë ndërsa përpiqet të ecë në një rrugë të ngrirë / VIDEO

- Advertisement1-

Pamjet e një nxënëseje që bie mbi 40 herë, ndërsa ajo përpiqet të ecë në një rrugë të mbuluar me akull janë bërë virale.


Lufta e nëntë vjeçares Maria Moiseyenko kundër kushteve ekstreme të motit u kap nga një kamerë e mbikëqyrjes së rrugës në qendër të Kievit, Ukrainë, shkruan Daily Mail, transmeton Kidsofkosova.net.

- Advertisement -

Në klip, kalimtarët shihen duke rrëshqitur pjerrta, me kalldrëm Andriyivsky Uzviz, një nga rrugët e famshme historike të kryeqytetit ukrainas.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Bill Gates tregon 3 profesionet që nuk do të preken dot nga Inteligjenca Artificiale

Rritja e sofistikimit të inteligjencës artificiale (IA) parashikohet të transformojë rolin e njerëzve në...

Detyra matematikore që po habit të gjithë, a mund ta zgjidhni ju?

Detyra e më poshtme duket e thjeshtë në pamje të parë, por në fakt...

Detyra e matematikës për nxënësit e shkollës fillore hutoi edhe mësuesin e matematikës: A e dini zgjidhjen?

Detyra është një gjysmërreth në një kornizë dhe nxënësit duhej të kuptonin nëse konstatimi...

Harvardi kërkon falje dhe heq librin që ishte lidhur me lëkurë njeriu

Universiteti i Harvardit është tronditur nga një zbulim i tmerrshëm. Universiteti i famshëm amerikan njoftoi...