E mërkurë, 22 Maj, 2024

Nxënësi Riad Mani nga Prizreni fiton tre medalje në turneut e karates

- Advertisement1-

Nxënësi Riad Mani nga shkolla “Emin Duraku” në Prizren ka fituar tre medalje në turneut e karate, shkruan Albanianzeducation.net.

Njoftimi i shkollës:

- Advertisement -

Riad Mani emër i njohur i karates

Nxënësi Riad Mani nga klasa V-3
rrëmbeu tri medalje në turnet e karates në Istog dhe Ulqin dhe ate në kate dhe kumte.

Riadit i dëshirojmë suksese të mëtutjeshme!

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

PREKËSE: “E lashë shkollën sepse nuk kisha para ta paguaja”

Banorët e Big Brother VIP Albania 3 po shijojnë ditët e fundit në shtëpinë...

Pensionohet veterania e arsimit në Mitrovicë, Shahë Salihu

Shkolla e mesme e mjekësisë në Mitrovicë, "Dr. Xheladin Deda", ka njoftuar se sot...

Karakteristikat e një personi me IQ më të lartë se mesatarja

Po sikur t’ju themi që shkenca ka vërtetuar pikërisht të kundërtën? Herës tjetër që do...

Behar Abdullahu, arsimtari i Gjeografisë nga Podujeva që nisi punën në arsim para 7 vitesh

Shkolla "Hamit Sejdiu" në Kërpimeh të Podujevës ka prezantuar mësimdhënësin e radhës. Së fundmi ka...