E enjte, 22 Shkurt, 2024

“Nuk e ka takuar asnjëherë”, aktori i famshëm nuk pranon vajzën e tij 3-vjeçare

- Advertisement1-

Ish-partnerja e aktorit të njohur Owen Wilson i ka befasuar të gjithë me deklaratën se ai nuk e ka takuar kurrë vajzën e tyre.


Në një intervistë për DailyMail, Varunie Vongsvirates tha se ajo dhe Owen kishin një marrëdhënie në dukje solide dhe qëndruan së bashku për 5 vjet.

- Advertisement -

Por gjithçka ndryshoi kur në jetë erdhi vajza e tyre në vitin 2018-n. Aktori kërkoi një test atësie për të vërtetuar që ajo ishte vajza e tij.

Ndonëse ai i ka mbështetur financiarisht prej 25 mijë dollarësh në muaj ai nuk ka pranuar asnjëherë ta takojë vogëlushen, e cila është tashmë i ka mbushur 3 vjeç dhe ka një ngjashmëri të dukshme me babain e saj.

Aktori i Hollywood nuk e ka komentuar kurrë në media këtë situatë. Edhe pse refuzon ta takojë vajzën, ai është mjaft i përkushtuar ndaj dy djemve të tij, Robert Ford Wilson (nga lidhja me Jade Duell) dhe Finn Lindqvist Wilson.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...