E diel, 14 Prill, 2024

Nuk e dinte se ishte shtatzënë, gruaja lind beben e saj derisa aeroplani ishte ‘në mes të oqeanit’

- Advertisement1-

Një grua nga Utah kishte përjetuar befasinë e jetës së saj në një fluturim nga Salt Lake City për në Honolulu, kur papritmas lindi një bebe – madje pa e ditur që ishte shtatzënë.

Sipas mediave të huaja, Lavinia Mounga po fluturonte për në Hawaii të mërkurën me familjen e saj kur filloi kontraktimet.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...