E martë, 23 Korrik, 2024

Nuk di ende të ecë, por 1-vjeçarja bën “skateboard” / VIDEO

- Advertisement1-

Një vajzë 1-vjeçare australiane është bërë virale në TikTok me aftësitë e saj në “skateboard”.


Polly Anna Gray e ka mësuar “skateboard”-in nga i ati i saj, ndërsa videot ia xhiron e ëma.

- Advertisement -

Brenda një viti, klipet e vogëlushes kanë marrë miliona shikime, ndërsa aktualisht ka mbi 600 000 ndjekës në rrjetin social.

Videot tregojnë se si Polly mban në mënyrë perfekte ekuilibrin, ndërsa babai e shtyn.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...