E premte, 21 Qershor, 2024

Ndodh edhe kjo: Momenti kur rrëzohet, presidenti amerikan derisa hyp në aeroplan

- Advertisement1-

Presidenti i SHBA-ve, gjatë ditës së djeshme është përballë me një situatë mjaft të pakëndshme.


Siç raportojnë mediat e huaja, Joe Biden, u rrëzua teksa po ngjiste shkallët e aeroplanit.

- Advertisement -

78-vjeçari u rrëzuar disa herë teksa po ngjiste shkallët e avionit.

Biden mori dje avionin Air Force One, për t’u nisur për në Atlantë, ku do të takohej me udhëheqësit e komunitetit aziatik, pas të shtënave të së martës në qendrat e masazheve.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Detyra e matematikës që duket aq e thjeshtë, mirëpo askush nuk ka arritur deri te zgjidhja

Detyra duket më e thjeshtë dhe më e qartë: 8 ÷ 2 (2 +...

Me këto truqe mund ta zgjidhni çdo detyrë matematikore pa ndihmën e askujt

Për shumicën nga ne matematika është subjekt i “panjohur” dhe shpeshherë mendojmë se çfarë...

Detyra matematikore e shkollës fillore, por që njerëzit nuk po mund assesi ta zgjidhin

Ndonjëherë ajo që duket si një detyrë shumë e thjeshtë mund të jetë më...

Kjo detyrë matematikore i ka dy zgjidhje – cila është e sakta? (Foto)

Një detyrë matematikore ka bërë që shumë njerëz të kalojnë goxha kohë duke u...