E enjte, 22 Shkurt, 2024

Njoftimi prekës i nënës që humbi fëmijën 1-vjeçar tragjikisht në Prishtinë

- Advertisement1-

Sot ka ndodhur një aksident trafiku në orët e mëngjesit ku tragjikisht ka humbur jetën një fëmijë 1-vjeçar.


Një kamionetë dyshohet se ka goditur një fëmijë në rrugën “Mehmet Ali Vironi” në Prishtinë.

- Advertisement -

Përveç policisë lajmin për këtë ngjarje tragjike e ka bërë të ditur edhe nëna e fëmijës përmes një postimi në Facebook.

Sipas Policisë fëmijë nuk ka mundur t’u bëjë ballë lëndimeve dhe ka humbur jetën. Ndërkaq, ngasësi i kamionetës është dërguar në ndalim për 48 orë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...