E enjte, 22 Shkurt, 2024

Njihuni me prezantuesen e re të lajmeve që po merr vëmendjen e të gjithëve

- Advertisement1-

Ekraneve televizive në Kosovë tanimë ka pak kohë që i është shtuar edhe një figurë tjetër e cila menjëherë ka arritur të tërheq vëmendjen e shikuesve.


Bëhet fjalë për Elena Tafa e televizionit “ATV”, e cila përveç për mënyrën e moderimit të lajmeve, po merr vemendjen edhe shkaku i pamjes së saj.

- Advertisement -

Përveç se e zonja në punën që po bën në televizion, Elena Tafa gjithashtu po pëlqehet edhe për sharmin e seriozitetin që mbartë në vete.

Në llogarinë e saj në Instagram, Tafa ka arritur të mbledh mbi 11 mijë ndjekës, ku edhe komentet e shumta për postimet që ajo bën janë të shumta, e komplimentet për të janë gjithmonë pozitive.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...

Nga Xhafer Avdyli: Urrejtja, dobësia më e madhe e njerëzimit

“Urrejtja nuk është për të gjallin, por për djallin Do të doja që këtë shkrim...

LAJMI I FUNDIT: Gjendet 13-vjeçarja nga Kaçaniku

Është gjetur vajza 13 vjeçare nga Kaçaniku që u raportua e zhdukur. Njoftimi: YES✋🏼 Faleminderit Zotit dhe...