E hënë, 22 Korrik, 2024

Njihuni me burrin që ka 150 fëmijë, do të ketë edhe 2500 të tjerë

- Advertisement1-

Një dhurues i spermës me 150 fëmijë në të gjithë botën gjatë periudhës së pandemisë  ka lindur edhe gjashtë të tjerë.

Dhuruesi pjellor ofron si marrëdhënie seksuale ashtu edhe mbarësim artificial të spermës ai pretendon se rreth 50 përqind e fëmijëve të tij janë rezultat i kryerjes së marrëdhënies seksuale dhe tregon se ai nuk merr asnjë fitim nga dhurimi tij.

- Advertisement -

Mëgjithëse, ndonjeëherë atij i paguhen shpenzimet e udhëtimit. dhe këmbëngul se ai nuk bën ndonjë fitim nga dhurimet e tij, megjithëse ndonjëherë paguhet për shpenzimet e udhëtimit.

Joe, i cili fsheh emrin e tij të vërtetë, ka kaluar shumicën e karantinës në Argjentinë dhe tani ndodhet në Londër ku do të takojë edhe pesë gra të tjera këtë javë.

Falë Facebook dhe rekomandimeve, Joe thotë se ai ka qenë i zënë dhe shpreson që më shumë gra britanike të kenë nevojë për spermatozoidë dhe ta kontakojnë pasi gjithmonë do të jetë gati.

Joe, i cili ka kryer marrëdhënie seksuale të pambrojtura me shumë gra, ka pranuar më parë se ai është në një mision për të lënë shtatzëna sa më shumë gra që të mundet. Qëllimi i tij është që të arrijë të bëjë 2500 fëmijë.

 

- Advertisement -rrrrrrr

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...