E hënë, 22 Korrik, 2024

Njerëzit tmerrohen kur babai ndan videon ku vajza e tij e vogël tërhiqet nën shtrat

- Advertisement1-

Pamjet rrëqethëse nga kamera e mbikëqyrjes në dhomën e fëmijëve u bë virale në TikTok.


Gjegjësisht, babai i një vajze dy vjeçare postoi një video në të cilën, siç pretendon ai, diçka ose dikush po e tërheq vajzën nën shtrat, transmeton Telegrafi

- Advertisement -

“Vajza ime u tërhoq nga diçka nën shtrat. Gruaja ime mendon se ajo u zvarrit, por është e qartë se diçka e tërhoqi atë”, shkroi ai në një video të shikuar nga mbi tetë milionë njerëz.

Videoja tregon vajzën duke luajtur dhe pas disa çastesh ajo shkon në skajin tjetër të shtratit të saj, ku përkulet sikur kërkon diçka.

 

Ajo shpejt filloi të thërriste nënën e saj dhe të qante ndërsa u zhduk gjithnjë e më shpejt nën shtrat.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...