E diel, 14 Korrik, 2024

Një zë i çuditshëm kërkon ndihmën e vajzës së saj, nëna publikon videon drithëruese

- Advertisement1-

Siç dëgjohet edhe në video, një zë nga brenda kamerës së sigurisë që ndodhet në shtëpi, thërret me një frymëmarrje të vështirë, teksa kërkon ndihmë. Shihet që kur këto zëra nisin që të dëgjohen, fëmija vrapon në drejtim të kamerës dhe kah tingullit, teksa zëri bëhet shumë më drithërues.

Ky nuk është rasti i parë ku prindërit dëgjojnë zëra të frikshëm nga kamerat e sigurisë, pasi një gjë e tillë i ka ndodhur edhe një prindi, babi të një vajze. Nëna e tronditur ka shpërndarë videon, ndërsa shkruan se ishte diçka e tmerrshme dhe shumë tmerruese.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...