E martë, 16 Prill, 2024

Një shqiptare e vogël na nderon në Europë, fiton The Voice Kids në Belgjikë

- Advertisement1-

Sapo është mbyllur edicioni i 5 i The Voice Kids Belgjikë. Ndonëse një vit i vështirë, ky konkurs në zbulim të zërit më të mirë është zhvilluar deri në përzgjedhjen e fituesit.

Pjesëmarrja e vajzës së Robert Alias, Gala, na çoi zemrat peshë që me konkurrimin e saj të parë dhe në çdo dalje të saj. Ndërsa mbrëmjen e sotme ajo na bëri të gjithë krenarë duke rrëmbyer çmimin e madh të The Voice Kids Belgjikë.

- Advertisement -

Këngët që i dhanë fitoren mbrëmjen e së premtes ishin ‘Goodbye Yellow Brick Road’ nga Elton John dhe ‘Make You Feel My Love’ nga Adele.

Urime Gala! Presim të tjera fitore!

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...