E premte, 19 Prill, 2024

Një interpretim briliant nga Ejza Hoxha për 28 Nëntor

- Advertisement1-

Ejza Hoxha, prezantuesja nga Shqipëria e cila fillon nga dita e shtunë (15 dhjetor) me emisionin “Shqip Art”, ka bërë një prezantim briliant për nder të festës së 28 Nëntorit, organizuar në Tiranë.

Ejza përveç se njihet si prezantuese tejet e talentuar, ajo ka treguar se di të recitojë jashtëzakonisht bukur edhe poezi.

- Advertisement -

Ajo ka interpretuar mrekullisht poezinë “Amë e Bijë”, në Tiranë me rastin e Ditës së Flamurit.

Për më tepër ndiqni videon dhe interpretimin briliant të Ejzas:

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...