E diel, 14 Korrik, 2024

Një lojë e thjeshtë për fëmijë ka shqetësuar shumë të rriturit, a dini si ta zgjidhni atë?

- Advertisement1-

Një lojë e thjeshtë për trurin për fëmijë ka munduar shumë të rritur pasi u bë përsëri virale në mediat sociale.


Mister për nxënësit e shkollës, i cili mundoi shumë japonezë të rritur në Twitter disa vjet më parë, u bë përsëri viral pasi u postua në kanalin e njohur YouTube Mind Your Decision me më shumë se 2 milionë abonentë, transmeton Telegrafi.

- Advertisement -

A e dini cili numër vjen në vend të pyetësorit?

Kjo është e nevojshme të njihni parimet me të cilat janë të lidhur numrat, dhe nëse nuk arrini të keni një zgjidhje, mund ta shihni në pamjen më poshtë.

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjest human: Mërgimtari që jeton në Gjermani do ta paguajë shumën për shërimin e 13 vjeçares

Dje dhe sot nëpër media ka qarkulluar thirrja për ndihmë ndaj Rinesa Danit. Për trajtimin...

9 vjeçarit nga Prizreni, Benjamin Beqirit i duhet ndihmë financiare për shërim

Benjamin Beqiri nga Prizreni, i cili po përballet me disa sëmundje që në lindje...

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...