E hënë, 26 Shkurt, 2024

Një grua zbulon “trukun gjenial” që ndihmon të gjithë prindërit të mësojnë kur fëmijët e tyre gënjejnë

- Advertisement1-

Një grua ka shpërndarë një “truk gjenial” që i ka mundësuar të mësojë se kur fëmijët e saj gënjejnë.


Victoria u ka thënë fëmijëve të saj që të rriturit mund ta dinë kur fëmijët gënjejnë.

- Advertisement -

Por për këtë “ide” të saj ka pasur komente të ndryshme, disa pretendonin se ajo po vepron mirë duke parandaluar ndonjë të keqe që mund ta bëjnë fëmijët e saj – e tjerët besojnë se ajo po i rrit me gënjeshtra.

 

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Gjejnë njëra-tjetrën pas 32 vitesh: Nënës i bie të fikët në krahët e vajzës

Një histori e trishtë është transmetuar ditën e sotme në rubrikën “Ka një mesazh...

Kujdes nëna: Këto ushqime nuk duhet t’ua jepni fëmijëve pa bërë 2 vjeç

Stomaku dhe gjithë sistemi tretës i fëmijëve është mjaft i ndjeshëm dhe nuk mund...

Ky artikull është për ju që keni planifikuar të bëheni nëna pas moshës 40-vjeçe!

Në vendin tonë, gjithnjë e më shumë gra vendosin të kenë një fëmijë në...

Momente prekëse, nëna me kancer ndahet mes lotësh nga i biri para se të niset drejt spitalit

Jonida është veçse 25 vjeç, por sëmundja e kancerit po ia shkurton jetën. Kur...