E premte, 19 Prill, 2024

Nina në Botën e Çudirave: Pamjet nga ditëlindja përrallore e vajzës së Inva Mulës

- Advertisement1-

Vajza e Inva Mulës ka mbushur 9 vjeç.

- Advertisement -

Kjo ditëlindje e gjeti Ninën në Botën e Çudirave falë “Geraldina Sposës”, të cilët kishin përgatitur me detaje gjithçka për festën. Tollumbaca rozë, zbukurime në formë ëmbëlsirash, tavolina e çajit më e çmendur në botë, një orë gjigante, një fron dhe Nina e veshur si Mbretëresha e Kuqe.

Të ftuarit u mirëpritën në tavolina shumë komode, me jastëkë ngjyrë rozë e të bardhë, ku në mes qëndronin kafazë. Edhe mami Inva u kujdes t’i përshtatej festës e veshur me rozë e plot ngjyra në pjesën e poshtme të fustanit. Ndërsa babi Hetem u shfaq me kostum gri e një shall të purpurt duke u përshtatur gjithashtu me ngjyrat e festës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ????????? ????? (@geraldina_sposa)

- Advertisement -

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Alp Morina (1-vjet e gjysmë), nga Lumishta e Malishevës ka nevojë për ndihmë

Apel për ndihmë! Alp (Liridon) Morina, nga fshati Lumishtë komuna Malishevë, mosha 1vit e gjashtë...

Vipa çips: Sigurinë e kemi gjithmonë në nivel, po eksportojmë në Itali pa asnjë pengesë

Kompania ‘Pestova’ ka reaguar lidhur me lajmin që u publikua në media lidhur me...

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën tuaj

Blerond Maraj nga Peja ka nevojë për ndihmën e të gjithëve për trajtim jashtë...

A po i demotivojme fëmijët nga veshjet që i blejmë? Nga Marsida Simo (Sociologe)

  Bota e konsumit ka vite që është brendësuar në jetën tonë, duke filluar edhe...