E diel, 14 Korrik, 2024

Ngjyrat trendi të flokëve për stinën e dimrit

- Advertisement1-

Dimri është koha më e mirë për të ndërruar ngjyrën e flokëve.

Në momentin e parë kur ndryshon moti, shumë persona janë gati të rifreskojnë plotësisht ngjyrën e verës dhe të provojnë diçka të re.

- Advertisement -

Por,  nuk janë vetëm ngjyrat klasike të errëta që janë të lezetshme për dimrin – ngjyrat e purpurta të ndritshme, rozë edhe bionde të arta janë shumë të bukura.

Sipas asaj që ju pëlqen dhe çfarë ju përshtatet më shumë ka mjaftë mundësi zgjedhje.

Disa nga ngjyrat më të mira për dimrin e vitit 2020 i gjeni më poshtë:

Pothuajse e zezë

E kuqërremtë

Pjesë vjollcë

Pjesë të arta

Kafe e ngrohtë

Pjesë të kaltra

Përzierje çokollatë-kafe

Bionde si Emily Ratajkowski

Rrënjët e ekspozuara të Dua Lipës

Ngjyra holografike

Share

Të fundit

Të tjera nga kategoria

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë konsiderohet si pagë jetese, qeverisë i kërkohet urgjentisht rritja e pagës minimale

Vetëm 1 në 5 paga në Kosovë rezulton se përmbushin kriterin e pagës së...

9-vjeçari nga Prishtina ka nevojë për ndihmën tuaj, vuan nga një sëmundje e rëndë

Nëntë vjeçari nga Prishtina Erion Bytyqi, vuan nga një sëmundje e rënde Dg: D.C.P....

Profesori Milazim Krasniqi me një rrëfim tejet frymëzues: Më 1983 bashkë me Ediben morëm ofertë për të punuar në Zvicër, por nuk u larguam...

Profesori Milazim Krasniqi ka rrëfyer një histori personale që lidhet me karrierën e tij...

E dhimbshme: Doktori i ri kosovar, Jetmir Morina, vdes në një aksident në Zvicër

Kosovari Jetmir Morina nga Topanica e Kamenicës humbi jetën në një aksident në Zvicër. Binte...